صفحات جانبی

نویسندگان

برچسب ها

آرشیو

تبلیغات

محل درج تبلیغ

آیا روزهای پرحاشیه در استانداری کرمانشاه تکرار می شود؟

نویسنده :    |   تاریخ : سه شنبه 11 خرداد 1395 01:19 ق.ظ
یکی از افراد مطرح شده برای ادارات کل مذکور در استان کرمانشاه که به گرایش های خانوادگی و حزبی شهرت دارد و از همکاران سابق تا برادران خود را در دوره استاندار سابق کرمانشاه را به مناصب مختلف رسانده از جمله این گزینه هاست.به نقل ازشبکه اطلاع رسانی مرصاد، زمزمه برخی جابه جایی ها در حوزه معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه در برخی شبکه های اجتماعی و محافل رسانه ای بالا گرفته است.

 

زمزمه هایی که با مطرح شدن برخی اسامی واکنش های متفاوتی را به وجود آورده و از هم اکنون حاشیه های  برخی گزینه ها قبل از ورود خودشان به ادارات کل این معاونت رسوخ کرده است.

 

اداره کل سیاسی و انتخابات و اداره کل بازرسی در حوزه معاونت سیاسی با کار ویژه خاص خود تقریبا با همه نهادها و ارگانها در استان کرمانشاه مرتبط هستند. کارشناسان این حوزه اعتقاد دارند مدیرانی که در راس این  مجموعه ها قرار می گیرند باید از مرجعیت و مقبولیت قابل توجهی برخوردار باشند و البته سابقه عملکردی آنها با حاشیه هایی از جمله تعصبات فامیلی و جناحی همراه نبوده باشد.

 

یکی از افراد مطرح شده برای ادارات کل مذکور در استان کرمانشاه که به گرایش های خانوادگی و حزبی شهرت دارد و از همکاران سابق تا برادران خود را در دوره استاندار سابق کرمانشاه را به مناصب مختلف رسانده از جمله این گزینه هاست.

 

گرایشات حزبی در گروه های بحران ساز و پرحاشیه از جمله احزاب منحله نیز از مواردی است که بسیاری از کارشناسان معتقدند عزل استاندار سابق کرمانشاه ناشی از همین حاشیه ها بوده است.

 

نیروهای قرار دادی متعدد با پرداخت های قابل توجه که از میان همکاران سابق آقای پرحاشیه به استانداری کرمانشاه وارد شده اند نیز از حاشیه های گزینه جدید برای اداره کل بازرسی استان کرمانشاه است.

 

با توجه به عملکرد مثبت و قابل قبول مدیر کل فعلی بازرسی استان کرمانشاه نه تنها تغییر در این مجموعه ضروری به نظر نمی رسد بلکه مطرح شدن گزینه هایی که به تازگی مورد تجدید نظر قرار گرفته اند نیز یک نوع پسرفت محسوب می شود.


   |   دیدگاه ها ()

اخلال در پارامترهای ورودی

جستجو

تازه ترین مطالب

لینک های روزانه

تبلیغات

محل درج تبلیغ

پیوندها

زیرلیک ها

آمار وبلاگ

ابزارک ها

گالری تصاویر

عنوان این بخش

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic