جلسه 22 نفر از کاندیداهای انتخابات شورای شهر کرمانشاه برای حمایت از صفری

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : چهارشنبه 12 اسفند 1394 01:45 ب.ظ
به گزارش آوای زاگرس، شنیده ها حاکیست که عصر روز سه شنبه 22 نفر از کاندیداهای انتخابات دوره چهارم شورای اسلامی شهر کرمانشاه با برگزاری جلسه ای حمایت خود را از مهندس احمد صفری در مرحله دوم انتخابات مجلس در حوزه شهرستان کرمانشاه اعلام داشتند.

   |   دیدگاه ها ()

خودکشی 3 خواهر تهرانی با گاز شهری

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : چهارشنبه 12 اسفند 1394 01:30 ب.ظ
سه خواهر 45 تا 50 ساله با باز گذاشتن شیر گاز شهری به زندگی‌شان پایان دادند.خودکشی 3 خواهر تهرانی با گاز شهری


به گزارش آوای زاگرس،سه خواهر 45 تا 50 ساله با باز گذاشتن شیر گاز شهری به زندگی‌شان پایان دادند. ساعتی قبل مأموران پلیس در جریان تماس مرد جوانی در جریان مرگ سه عضو یک خانواده بر اثر گازگرفتگی در پایتخت قرار گرفتند. با حضور مأموران در محل کشف جسد در یک آپارتمان آن‌ها با جسد سه خواهر مجرد که بین 45 تا 50 سال سن داشتند رو به رو شدند. 

با اعلام موضوع به قاضی ایلخانی بازپرس ویژه قتل وی دستور تحقیقات در این‌باره را صادر کرد. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد سه خواهر با باز گذاشتن شیر گاز شهری خودکشی کرده و به زندگی‌شان پایان داده‌اند. با دستور انتقال اجساد به پزشکی قانونی تحقیقات بیشتر در این‌باره آغاز شد.

   |   دیدگاه ها ()

حسرت استانداری کرمانشاه برای خانه تکانی از مدیران ناکارآمد در سال نو

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : چهارشنبه 12 اسفند 1394 01:07 ب.ظ
رکود و کم تحرکی در مدیریت ارشد استان کرمانشاه و عدم برنامه ریزی برای حرکت و پیشرفت چیزی است که نمود و بروز آن در پابرجایی برخی مدیران و اطرافیان استاندار سابق کرمانشاه در استانداری نمود و بروز دارد.به گزارش آوای زاگرس، به نقل از مرصاد؛ هیچگاه برای قفل های زده شده بر مشکلات استان کرمانشاه در طول دوران دولت یازدهم کلیدی رونمایی نشده است و شاید مجرای این قفلهای تاریخی بیش از هر زمان دیگری زنگار گرفته باشد.
 
شاخص های توسعه و پیشرفت اقتصادی در استان کرمانشاه آنچنان عقب گرد داشته است که وقتی میزان عزم و جنب و جوش مدیریت ارشد استان را در راستای حل این مشکلات به مقایسه می گذارید نتیجه ای نا امید کننده حاصل می شود.
 
با بررسی میزان توجه دولت و اهمیت آن به استان کرمانشاه می شود استنباط کرد که کابینه آقای روحانی چندان اعتنایی به استان کرمانشاه در طول حدودا سه سال گذشته نداشته است.به شکلی که در ابتدای دولت، استانداری ناشناخته (قدیمی) که حتی یک تصویر از او در گوگل پیدا نمیشد تبدیل شد به تمام سهم این استان از دولت...
استانداری که مجموعه ای از تصمیم ها و پشیمانی ها بود و اراده اش تحت نفوذ افرادی از مشاوران ناکارآمد قرار داشت...
 
تا اینکه بالاخره با اراده و خواست جامعه نخبگانی استان رضایی بابادی مجبور شد استان کرمانشاه را ترک کند و عنان مدیریت ارشد استان کرمانشاه به اسدالله رازانی سپرده شود. کسی که از روز آمدن به کرمانشاه تا کنون تحت الحمایه رسانه های ارزشی قرار داشته است. اما با پایان انتخابات و نمایان شدن سمت و سوی رای مردم کرمانشاه در جهت گیری های سیاسی و اقتصادی که به شعارهای معیشت و پیشرفت روی خوش نشان داده اند دیگر فصل کار و مطالبه فرا رسیده است.
 
اما حقیقتا رکود و کم تحرکی در مدیریت ارشد استان کرمانشاه و عدم برنامه ریزی برای حرکت و پیشرفت چیزی است که نمود و بروز آن در پابرجایی برخی مدیران و اطرافیان استاندار سابق کرمانشاه در استانداری نمود و بروز دارد. از فرماندار های حاشیه سازی که به سبک شرکت های سهامی بین احزاب و گروه ها و فردها تقسیم شدند تا مشاورانی که هنوز رد پای آنها در برخی تصمیمات نادرست دیده می شود.
 

ادامه مطلب    |   دیدگاه ها ()

کشف 15 کیلو گرم زعفران تقلبی در کرمانشاه

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : چهارشنبه 12 اسفند 1394 12:56 ب.ظکشف 15 کیلو گرم زعفران تقلبی در کرمانشاه

به گزارش آوای زاگرس، رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت : خانواده ای در کرمانشاه،این زعفران های تقلبی را با استفاده از پوش سماق ، گل جارو و رنگ خوراکی تهیه ،بسته بندی و روانه بازار می کردند.

مسعود بیگلری افزود: سه متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

   |   دیدگاه ها ()

جستجو

تازه ترین مطالب

لینک های روزانه

تبلیغات

محل درج تبلیغ

زیرلیک ها

آمار وبلاگ

ابزارک ها

گالری تصاویر

عنوان این بخش

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic