تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در رسانه های مکتوبی و مجازی ممنوع

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : دوشنبه 14 دی 1394 01:34 ق.ظ

به گزارش آوای زاگرس به نقل ازاسلام آباد خبر، هوشنگ رزمدیده مسئول امور رسانه ای اداره ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با خبرنگار اسلام آبادخبر، با اشاره به تذکر فرمانداری شهرستان مبنی بر آغاز فعالیت تبلیغاتی زودهنگام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو  اظهار داشت: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در رسانه های مجازی و مکتوبی له یا علیه داوطلبین خلاف قانون می باشد .

 

وی افزود: اخیرا" مشاهده گردیده که فعالان انتخابات در فضای مجازی نسبت به تخریب اشخاص و تبلیغات زودهنگام اقدام نموده اند.

 

رزمدیده خاطرنشان کرد: از تمامی فعالان رسانه های مجازی و مکتوبی حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو تقاضامندم از هرگونه تبلیغات انتخاباتی و تخریب خودداری نمایند و در صورت مشاهده و تداوم این روند تخلفات از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

 

وی افزود: انتظار داریم مسئولین رسانه های شهرستان که افرادی فرهیخته و قانونمدار هستند در راستای اجرای قانون انتخابات تلاش نمایند.

 

هوشنگ رزمدیده در پاسخ به سوال خبرنگار اسلام آبادخبر در خصوص انتشار برنامه ها و نظرات کاندیدها نسبت به خط قرمز های نظام نظیر9دی، گفت: چنین مواردی طبیعی است ولی با مواردی که جزو تبلیغات زود هنگام و تخریب باشد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.


   |   دیدگاه ها ()

حمایت جامعه اهل حق و اهل تسنن ازنامزدانتخاباتی

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : پنجشنبه 10 دی 1394 10:38 ب.ظ
 گزارش های رسیدهبه این سامانه حاکیست در پی کاندیداتوری دکتر شهاب تجری وکبل مجرب وپایه یکم دادگستری بزرگان جامعه اهل حق وهل تسنن شهرستان کرمانشاه حمایت خود را از این نامزد انتخاباتی مجلس اعلام کرده اند .
به گزارش آوای زاگرس به نقل
قصرنیوز :
در روزهای گذشته فشارهای زیادی از طیف اصولگرایان وهمچنین یاران قالیباف بر برخی از بزرگان جامعه اهل حق برای حمایت آنان از کاندیداهای مورد نظرشان وجود داشت اما بزرگان جامعه اهل حق حمایت خود را ازر کاندیداهای نزدیک به دولت خصوصا دکتر تجری اعلام کرده اند .

علاوه بر حمایت بزرگان اهل حق واهل تسنن ،اساتید دانشگاه ،دانشجویان ،فرهنگیان ،فعالان سیاسی واجتماعی اعتدالگرا واصلاح طلب ،وکلا وسران ایلات وعشایر حمایت خود را از نامزدی این چهره جوان وتحصیلکرده حقوق اعلام داشته اند .

در شبکه های اجتماعی نیز اعلام حمایت از این کاندیدا در چند روز گذشته تشدید شده است ودهها کانل وشبکه اجتماعی در حمایت از ایشان تشکیل وفعال است .

دکتر شهاب تجری ایام کودکی خود را در بحبوحه جنگ سپری کرد او در سال 72 در رشته حقوق دانشگاه تهران پذیرفته شداین ایام مصادف شده بود با بازگشت مجدد پدر علم حقوق ایران مرحوم دکتر ناصر کاتوزیان به دانشگاه .

شوق حضور در محضر استاد دکتر ناصرکاتوزیان او را علاقمند حقوق خصوصی کرد .در سال 76 در مقطع فوق لیسانس حقوق خصوصی در دانشگاه تهران قبول شد وزانوی تلمذ در محضر استاد به زمین زد .از سال 79 به کرمانشاه برگشت ومشغول تدریس در دانشگاههای کرمانشاه شد که تاکنون نیز ادامه دارد .از آن زمان تاحالا ضمن تدریس در دانشگاه با نوشتم مقالات متعددوسخنرانی در همایش های گوناگون ملی واستانی تلاش خود را در توسعه دانش حقوق بکار گرفته است .

وی در سال 83 پروانه پایه یک وکالت را اخذ ودر کنار تدریس و وکالت به فعالیت های مختلف اجتماعی وسیاسی پرداخته است.از جمله فعال کردن پاره ای از کمیسیونهای کانون وکلا به کمک برخی از همکاران وجوانان علاقمند .ایشان مدتی نیز ریاست کانون وکلای استان های کرمانشاه وایلام را برعهده داشته است.

شهاب تجری در سال 86 از دانشگاه پاریس برای ادامه تحصیل پذیرش گرفت اما به دلایلی از رفتن به فرانسه منصرف شد ودر سال 92 در دوره دکتری حقوق عمومی پردیس البرز دانشگاه تهران پذیرفته شد.اثاری از وی در دست چاپ است که میتوان به مقدمه علم حقوق -حقوق اساسی وفلسفه حقوق اشاره کرد

   |   دیدگاه ها ()

مجمع مشورتی توسعه شهرستان اسلام آباد غرب راه اندازی شد

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : پنجشنبه 10 دی 1394 10:32 ب.ظ

مجمع مشورتی توسعه شهرستان اسلام آباد غرب با حضور حاج محمدرضا شعبانی ریاست مجمع مشورتی توسعه استان کرمانشاه و فرماندار اسلام آباد غرب به عنوان اولین شهرستان استان کرمانشاه افتتاح شد

آغاز به کار مجمع مشورتی توسعه در اسلام آباد غرب

به گزارش آوای زاگرس -در این نشست که روز چهارشنبه 94/10/9 در محل تالار اجتماعات فرمانداری اسلام آبادغرب برگزار گردید، علاوه بر حاجی شعبانی و دکتر افشین کریمی، معاونت برنامه ریزی فرماندار اسلام آباد غرب، بخشدار حمیل، بخشدار مرکزی اسلام آباد غرب، محمد توکلی از اعضای ارشد استانی مجمع مشورتی توسعه، ایوب صفری عضو شورای استانی مجمع مشورتی، ریاست آموزش و پرورش اسلام آباد، ریاست شورای شهرستان و ریاست شورای شهر اسلام آباد غرب و ... حضور داشتند، اعضای شورای مجمع مشورتی شهر اسلام اباد غرب و بخش های حمیل و مرکزی معرفی شدند.

یادآور می شود که مجمع مشورتی شهر اسلام آبادغرب مرکب از 15 نفر و اعضای مجمع مشورتی بخش های مرکزی و حمیل هریک مرکب از 9 نفر می باشد.

جزییات این نشست و لیست اسامی اعضای مجمع مشورتی توسعه به همراه گزارش تصویری این جلسه، به زودی منتشر می گردد.

منبع:اندیشه کرمانشاه


   |   دیدگاه ها ()

بارش برف در کرمانشاه آغاز می‌شود/کاهش دمای هوا تا 8- درجه سانتی‌گراد

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : پنجشنبه 10 دی 1394 10:24 ب.ظ

یک سامانه بارشی از جمعه استان کرمانشاه را تحت تاثیر قرار می‌دهد و موجب بارش برف و باران می‌شود.خبرگزاری فارس: بارش برف در کرمانشاه آغاز می‌شود/کاهش دمای هوا تا 8- درجه سانتی‌گراد


به گزارش آوای زاگرس، سامانه بارشی که روز چهارشنبه وارد جو استان کرمانشاه بود از منطقه خارج شده است.


این سامانه ناپایدار موجب بارش و برف و باران در استان شد و براساس پیش‌بینی هواشناسی از فردا جمعه یک سامانه بارشی استان کرمانشاه را تحت تاثیر قرار می‌دهد و موجب بارش برف و باران می‌شود.

پس از عبور این سامانه در روز شنبه از آسمان استان، شاهد کاهش دمای هوا تا هشت درجه سانتی‌گراد زیر صفر در کرمانشاه خواهیم بود.

   |   دیدگاه ها ()

بهسازی، احداث و آسفالت ۱۶۰ کیلومتر از راه‌های استان کرمانشاه

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : پنجشنبه 10 دی 1394 10:15 ب.ظ


مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از ۱۶۰ کیلومتر بهسازی، احداث و آسفالت در راه‌های حوزه مدیریتش قبل از شروع فصل بارش در سال جاری خبر داد.به گزارش آوای زاگرس -مهندس عبداله بهادری ضمن تقدیر از تدابیر مقام عالی وزارت و همچنین همکاری مسئولین ارشد استان کرمانشاه گفت: حمایت این عزیزان شرایطی را فراهم کرد که در حوزه راه و شهرسازی استان، جهشی چشمگیر را در اجرای پروژه‌های عمرانی شاهد باشیم.

بهادری در تکمیل این خبر گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری شاخص آسفالت به راه‌های ساخته شده به عدد ۳۵.۶۳ رسید و این در حالیست که شاخص کشوری این مهم ۹۷/۵۰ است.

گفتنی است به استناد آمار ثبت شده ،در سال ۹۲ صد و پنجاه و یک و در سال ۹۳ عملیات مذکور شصت و نه کیلومتر از راه‌های استان را پوشش داده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه افزود: در سال ۹۴ دویست و چهل و یک پروژه به طول ۹۵۱ کیلومتر در دست اجراست، که ۲۶۲ کیلومتر آن روکش، ۷۰۱ کیلومتر بهسازی و آسفالت است که از این مقدار تاکنون ۱۷۲.۶ کیلومتر تکمیل و ۵۵.۶ کیلومتر آماده آسفالت است.

مهندس بهادری ضمن اشاره به اینکه، با تخصیص صددرصدی اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در هفته دولت ۶۱ پروژه بطول ۱۲۰ کیلومتر به بهره‌برداری رسید گفت: باقی مانده تعهدات سفر مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه، بهسازی و آسفالت ۲۹۶ کیلومتر است که تاکنون ۱۱۳.۷ کیلومتر آن تکمیل و به بهره برداری رسید، ۵۵.۴ کیلومتر آماده آسفالت و ۱۲۹.۶ کیلومتر در دست اجراست.

وی تصریح کرد: عمده پروژه‌های باقیمانده در مناطق محروم، کوهستانی و صعب العبور شهرستان‌های پاوه و ثلاث باباجانی است که عملا در فصل بارش بخصوص در این مناطق اجرای عملیات‌های مذکور غیر ممکن است.

لازم به ذکر است اخذ اعتبارات در سال مالی ۹۴ با پیگیری‌های مستمر و تعامل با وزارت راه و شهرسازی، سازمان برنامه و بودجه و ایجاد باور عمرانی در پروژه‌های حوزه راه و شهرسازی استان کرمانشاه، هم در کشور و هم در داخل استان توانسته چشم گیر تر از گذشته، جبهه عمران و آبادانی شریان‌های ارتباطی را حمایت کند.


   |   دیدگاه ها ()

توزیع گوشت و برنج خام توسط برخی از کاندیداها بعد از خبر مرصاد!

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : پنجشنبه 10 دی 1394 10:10 ب.ظ

بعد از انتشار خبری در شبکه اطلاع رسانی مرصاد برخی از کاندیداها اقدام به توزیع گوشت و برنج رایگان در برخی محله های شهرستانهای کرمانشاه کرده اند.


به گزارش آوای زاگرس، روز گذسته این سامانه خبری اعلام کرد که به دلیل میهمانی های نهار و شام بیش ازهزار نفری برخی از کاندیداها در شهرستانهای کوچک غرب کشور، در این مناطق به صورت مقطعی کمبود گوشت و برنج گزارش شده است.

بعد از انتشار این خبر برخی از کاندیداها در محله هایی از این شهرها اقدام به توزیع گوشت و برنج خام کرده اند!!

تیز هوشی این دست از کاندیداها و البته دقت به اخبار رسانه ها از سوی آنها قابل توجه است.


   |   دیدگاه ها ()

دروغ حنای رنگ باخته ، آلزایمر سیاسی

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : چهارشنبه 9 دی 1394 03:49 ب.ظ
بسمه تعالی

 

دروغ حنای رنگ باخته ،  ویا آلزایمر سیاسی،  اصلاحاتی است که امروز در فضای مجازی و سیاسی فراوان دیده می شوند.

هدف از نوشتار این متن آن است که ذهن آن دسته از مخاطبان پاک نیت و پاک اندیش که همواره دغدغه کشور و شهر و دیار خود را دارند روشن نماییم  که در دام فریبکاران و نیرنگ بازان نیفتند . 

 

اکنون که در آستانه  انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی هستیم باز شاهد تکرار سناریو های شکست خورده قبل هستیم وعده های دروغ، تخریب رقیبان ،خودرا برتر از دیگران دانستن ،شاگرد اول خواندن مجلس ، مشاور فلان وزیر و مباحثی از این دست.روی سخنم  با برادر گرامی جناب  دکتر فلاحت پیشه است .

اگر یادتان باشد مطالبی چند ماه قبل در جواب مصاحبه جنابعالی تحت عنوان جوابیه مرقوم نمودم. اما یادمان باشد مردمان این دیار سیاسی ترین شهر کشور را تشکیل داده اند . اگرچه صداقت مثال زدنی آنها بی مانند است ،اما برخلاف سیاستمداران هرگز حافظه تاریخی خود را از دست نداده اند و رفتار همه کاندیدا را زیر نظر دارند. دردور هفتم که جنابعالی را با حمایت قاطع خود روانه مجلس کردیم امیدهای فراونی پیدا کردیم که یک تحصیل کرده کلاسیک را روانه خانه ملت نمودیم اما دیری نپایید که عملکرد قبیله گرایانه و قوم ماآبانه جنابعالی تمام امیدها را به یأس مبدل ساخت و کسانی بر شهرمان حاکم گردیدند  که نه تنها بومی نبودندبلکه هیچ تعلق خاطری به مردم ما نداشتند و درآن شرایط مناسب کلیه فرصتها از دست رفت و شهر ، کوچکترین تغییری پیدا نکرد تا اینکه دردوره هشتم هم با توجه به اینکه وعده اصلاح را دادید و اعلام نمود ید که اشتباهات را می پذیرم و اصلاح می نمایم مردم هم به سبب جوانی یک بار دیگر به جنابعالی فرصت دادند اما  نه تنها این کاررا در عمل انجام ندادید  بلکه دامنه آن را شدت بخشیدید و بجای ایجاد وحدت و همبستگی بین ایلات و قومیتها مرز بندی ، خصومت بین آنها را به حدی بالا بردید که امروز شاهد تقابل ایلات و قومیتها در شهرستان هستیم  و این  صدمات  سالها مردمان این شهرستان را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد  تا اینکه مردم در دور نهم پس از دو دوره اعتماد به جنابعالی دست رد به سینه شما گذاشتند  و تا حدودی آرامش به شهرستان حاکم شد و کلیه مدیران غیر بومی یکی پس از دیگری با مسئولیت ها ی خود خداحافظی کردند .

یکی از دستاوردهای دوره نهم این است که فضای تقابل و دو دستگی جای خودرا به تفاهم و اتحاد داده و مرزهای قومی و ایلی تا حدودی رنگ خودر ا از دست داد اما در آستانه انتخابات دهم که جنابعالی  یکی از کاندیداهای ثبت نام شده این دوره هستید .

 این بار با ترفندهای جدیدی پا به عرصه گذاشتید  مثالهای از این دست با تقاضای مردم آمده ام – این بار برای جبران امدم – اشتباهات قبلی ام را می پذیرم، و جبران کنم  ، ویا در یک سخنرانی که فایل آن در رسانه ها موجود است که فرمودید حاضرم جانم را فدای رفیق کنم، عناوینی تحت عنوان ناگفته ها یم در زمان  تبلیغات   به همه خواهم گفت ، حاضرم دست همه مردم را به خاطر این چهار سال که نبودم و به شهرم  چه آسیب های وارد شد ببوسم ،!!!!!!!

 لازم است به عرض برسانم مجلس جای رفاقت بازی و به امورات دوستان رسیدن نیست ، مجلس محل تامین منافع ملی است ، بنده معتقدم جنابعالی از این بابت درست می فرمایید!!!!!!! بله جان همه مردم اسلام آباد فدای رفاقت عده قلیلی از رفقای شما شد که در فکر منافع خود بودند !!! بله در آن ایام اگر کسی مشکلی داشت، حتما باید سراغ یکی از رفقای حضرتعالی می رفت و گرنه کاری از پیش نمی برد!!!!

 

 

 حال در آستانه انتخابات دهم از دری دیگر و ترفندی جدید وارد شد ه اید قصد دارید با فریب افکار عمومی آرای مردم را از آن خود کنی که هرگز امکان پذیر نیست و نیک بدان که با صداقت  مردم نمی شود بازی کرد..!!!! برادر گرامی احتمالا" یادت هست که در یکی از مصاحبه هایت فرموده اید که اگر چنانچه فردا روز ثبت نام باشد هرگز ثبت نام نخواهم کرد .

 که خوب البته بنده  این را حق طبیعی شما می دانم که ثبت نام کنید، گرچه بنده بر این باور بوده و هستم از هیچ ترفندی دست بر دار نیستی، ولی لازم است  که به عرض برسانم  این هم ترفند جدید شماست ،و مردم فهیم اسلام آباد غرب هرگز گول این ترفندها  را نخواهند خورد . چرا که به اصلاح دروغهای  جنابعالی زودتر از اینها رنگ خودرا از دست داده  و مردم با شعارهای جدید جنابتان و وعده و وعیدهای توخالی آرامش حاکم بر شهرستان را فدای هیچ مصلحتی نمی کنند .

اکنون که مردم ایل محترم سیاه سیاه به جهت خساراتی که عملکرد جنابعالی بر پیکره آنها وارد کرده و آونها را ناخواسته در تقابل با دیگر اقوام وقبایل قرار داد و بهتر از هر کس دیگری می دانند که همراهی با شما توفیقی برای آنها ندارد و به اشخاص دیگری اقبال نموده اند به فال نیک می گیریم و به شما این اطمینان را می دهیم  تجربه آن دو  دوره رویایی است که هرگز تعبیر نخواهد شد وبا عقلانیتی که در این مردم قابل تصور است بار دیگر خود را گرفتار آفت های دو دوره ای که حضرتعالی در مجلس بودید وتمام توان خود را بجای خدمت به مردم صرف تبلیغ خود در صدا و سیما نمودید بی آنکه کوچکترین منافعی برای مردمداشته باشد نخواهند کرد .

لازم میدانم که به مهمترین نکته اشاره کنم شمابه تنهایادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی انتقادکرده ایدشایددرتاییدصلاحیت شماتاثیرگذارباشد

 


   |   دیدگاه ها ()

پیام حماسه 9 دی :مردم ولایتمدار ایران در برابر فتنه ها هوشیار و بصیرند.

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : چهارشنبه 9 دی 1394 01:23 ق.ظ

سرپرست موسسه خبری فرهیختگان در شهرستان اسلام آباد غرب هم معتقد است فتنه گران سال 88 یک فرصت مغتنم را از ملت ایران سلب کرده اند.

به گزارش آوای زاگرس -رحمت جلیلیان در گفتگو با خبرنگار اسلام آباد خبر ادامه می دهد: حضور بی سابقه مردم در انتخابات و ثبت رکورد مشارکت 80 درصدی می توانست برای نظام به یک فرصت بی بدیل در عرصه سیاست خارجی تبدیل شود اما فتنه گران با آشوب و بلوا این فرصت را از بین بردند.

 جلیلیان می گوید: نظام با فتنه گران سال 88 مدارا کرد اما آنها خود اصرار بر منکر خویش داشتند و به تعبیر رهبر انقلاب نظام را تا لبه پرتگاه سقوط کشاندند.

 وی به روز تلخ عاشورای 88 اشاره می کند و می گوید: فتنه گران در 6 دی ماه 88 فتنه گری را به اوج رساندند و همین باعث شد تا رگ غیرت مردم بیرون زده و جسارت به محضر مقتدایشان را برنتابند و حماسه حماسی 9 دی را رقم بزنند.

 جلیلیان با بیان اینکه مردم ولایتمدار اسلام آباد غرب در 8 دی ماه 88 بر علیه فتنه گران تظاهرات حماسی را برگزار کردند، می گوید: پیام حماسه 9 دی این بود که مردم ولایتمدار ایران در برابر فتنه ها هوشیار و بصیرند.

 وی این جمله ها را هم می گوید که مجلس خبرگان و شورای اسلامی جای فتنه گران نیست. 

   |   دیدگاه ها ()

اسامی وکلای دادگستری که در ۵ حوزه انتخابیه استان ثبت نام کرده اند

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : سه شنبه 8 دی 1394 10:54 ب.ظ

به گزارش آوای زاگرس -با پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای مجلس دهم اسامی وکلای دادگستری که در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نموده اند عبارند از: حوزه انتخابیه کرمانشاه: سیدمحمد اکبری ، شهاب تجری ، سید باهنر حسینی – حوزه انتخابیه کنگاور : حسن سلیمانی – حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی : محمد رضا یاوری – حوزه انتخابیه قصرشیرین : ستار عزیزی ، رسول پروین و حوزه انتخابیه اورامانات : احمد حیدری

منبع آبادگران جوان کرمانشاه


   |   دیدگاه ها ()

مشمولان غایب نسبت به تعیین وضعیت خدمتی خود اقدام کنند

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : سه شنبه 8 دی 1394 11:39 ق.ظ

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: مشمولان غایب هرچه سریعتر با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به تعیین وضعیت مشمولی خود اقدام کنند.


مشمولان غایب نسبت به تعیین وضعیت خدمتی خود اقدام کنند

به گزارش آوای زاگرس به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ سرهنگ علی جهان آرا اظهار داشت: فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها از زمان فارغ التحصیلی یک سال مهلت دارند تا خود را برای اعزام به خدمات سربازی معرفی کنند.

 معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: دانشجویانی نیز که ترک تحصیل، انصراف از تحصیل و یا اخراج شده‌اند تا یک سال فرصت دارند تا نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود با پیگیری از طریق دفاتر پلیس + ۱۰ خود را معرفی نمایند.

 سرهنگ جهان آرا بیان کرد: مشمولان غایب متولد سال ۵۵ تا ۶۸ نیز باید هر چه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام و  در صورت تمکن مالی و توان پرداخت، برای پرداخت جریمه مشمولان غایب اقدام نمایند تا نسبت به صدور کارت معافیت خدمت پایان دوره اقدام شود.

 این مقام مسئول گفت: مشمولان غایب متولدین سال ۵۵ تا ۶۸ که توان پرداخت جریمه خود را ندارند باید هر چه سریعتر نسبت به معرفی خود برای اعزام به خدمت از طریق دفاتر پلیس + ۱۰ اقدام نمایند.

 سرهنگ جهان آرا با بیان اینکه جریمه مشمولان غایب بر اساس سطح و پایه تحصیلی متفاوت خواهد بود، گفت: واریز جریمه از طریق دریافت شماره حساب از دفاتر پلیس + ۱۰ امکان پذیر است.


   |   دیدگاه ها ()

توزیع برنج آلوده با بسته بندی جدید

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : دوشنبه 7 دی 1394 06:13 ب.ظ

عبدالرضا مصری سخنگوی هیات رئیسه مجلس در تذکری در پایان جلسه امروز (دوشنبه) اظهار کرد:‌ صدها هزار تن برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته در یکی از انبارهای غرب کشور است که می‌خواهند آنها را حمل کرده و به تهران بیاورند. سپس بسته بندی را تعویض کرده و به خورد مردم بدهند. اسناد در این رابطه دارم که آنها را به مردم خواهم داد.به گزارش آوای زاگرس -عبدالرضا مصری سخنگوی هیات رئیسه مجلس در تذکری در پایان جلسه امروز (دوشنبه) اظهار کرد:‌ صدها هزار تن برنج آلوده و تاریخ مصرف گذشته در یکی از انبارهای غرب کشور است که می‌خواهند آنها را حمل کرده و به تهران بیاورند. سپس بسته بندی را تعویض کرده و به خورد مردم بدهند. اسناد در این رابطه دارم که آنها را به مردم خواهم داد.

نماینده مردم کرمانشاه در تذکر دیگری گفت: روزانه بیش از هزار دستگاه کامیون مواد نفتی به صورت ترانزیت وارد کشور می‌شود که هیچ گونه نظارتی بر این واردات نیست. به طوری که در این کامیون‌ها انواع و اقسام سلاح جنگی، مشروبات الکلی و امثالهم کشف می‌شود.

به گفته‌ی وی، با این اقدامات امنیت ملی را به بازیچه گرفته‌اند که این خطر جدی برای امنیت ملی است. به مسئولان که بی توجهی می‌کنند تذکر جدی می‌دهم، چون یک عده یقه سفید تنها از این اقدام منافع می‌برند.

وی در پایان در تذکر دیگری نسبت به پرداخت نشدن حقوق رزمندگان معسر انتقاد کرد و خواستار پیگیری این وضعیت شد.

   |   دیدگاه ها ()

اختلاس 180 میلیون تومانی شرکت بیمه ای در کرمانشاه

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : دوشنبه 7 دی 1394 06:12 ب.ظ

کرمانشاه – ایرنا – معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: افرادی که در یک شرکت بیمه ای 180 میلیون تومان اختلاس کرده بودند، دستگیر شدند.

سرهنگ محمد آمویی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: 6 نفر در قالب این شرکت با صدور چک های خسارتی برای اشخاص غیر واقعی و خسارت های جعلی این مبلغ را اختلاس کرده بودند.
وی اظهار کرد: پلیس اطلاعات نیروی انتظامی استان کرمانشاه با انجام کارهای اطلاعاتی این باند را شناسایی و دستگیر کرد.
معاون فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: این افراد با قرار تامین کیفری و بنا به دستور مقام قضایی برای بازجویی تخصصی و مشخص شدن دیگر ابعاد احتمالی این اختلاس در اختیار پلیس قرار دارند.

   |   دیدگاه ها ()

هشدارجدی /برخورد با رسانه‌های تخریب‌کننده مسئولان در کرمانشاه

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : دوشنبه 7 دی 1394 01:33 ق.ظ

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: با سایت‌ها و رسانه‌هایی که دست به تخریب مسئولان می‌زنند برخورد می‌شود.
به گزارش آوای زاگرس -
مجتبی ملکی اظهار کرد: انتقاد مطبوعات از مسئولان موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت است و کسانی که مسئولیتی را برعهده می‌گیرند باید در مقابل نقد منصفانه مطبوعات سعه‌صدر داشته باشند و حتی از نقد استقبال کنند.
وی تصریح کرد: اما در نقطه مقابل نقدهایی که با هدف تخریب افراد صاحب‌نام صورت گیرد هرگز پذیرفتنی نیست و یقین بدانید که دستگاه قضایی با چنین مواردی برخورد قاطع و جدی خواهد کرد.
ملکی گفت: دستگاه قضایی هیچ مشکلی برای برخورد با سایت‌ها و مطبوعاتی که دست به تخریب مسئولان خدمت‌گزار نظام می‌زنند. ندارد، لذا این تحرکات تنها در معدود سایت‌ها و مطبوعات استان دیده شده و باید گفت که قاطبه رسانه‌های استان این‌گونه نیستند و همواره در راستای اهداف توسعه استان قدم برمی‌دارند.
وی اظهار کرد: خوشبختانه استان کرمانشاه یکی از استان‌های امن کشور محسوب می‌شود و ما در استان جرائم سازمان یافته و خشن نداریم و تنها دغدغه ما سرقت است که می‌طلبد یک سری اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از این معضل انجام دهیم.

   |   دیدگاه ها ()

چشمه گچی: اصولگرایان مردانه پای اعتقاد خود می ایستد ولی برخی از دوستان ما جهت خود را باد تنظیم می کنند

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : دوشنبه 7 دی 1394 12:17 ق.ظ

دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه عصر روز پنجشنبه در دیدار با جمعی از اصلاح طلبان بخش بیستون گفت: باید هویت سیاسی کاندیدا روشن باشد .طرف می گوید من اصولگرایم و مردانه هم پای اعتقاد خود می ایستد اما افرادی هستند که فرصت طلب هستند و جهت خود را با باد تنظیم می کنند و اینان دشمن ما هستند .


به گزارش آوای زاگرس به نقل از بیستون،حسنعلی مهدوی چشمه گچی در این دیدار اظهار داشت :امروز هر کاندیدایی فکر می کند به اصلاح طلبان فحش بدهد حتما جواز ورود به مجلس را به او می دهند در حالیکه که اینطور نیست و بعدا خواهیم دید هم رد صلاحیت می شوند هم مقدار آبروی خود را دربین افکار عمومی از دست خواهند داد.

مهدوی چشمه گچی با اظهار ناراحتی از اوضاع اردوگاه اصلاح طلبان استان گفت: یک عده اصلاح طلب تندرو داریم که نه اعتقاد به آموزه های دینی دارند و نه اعتقاد به نظام و رهبری دارند و فکر می کنند باید حتما با نهادهای انقلابی هم دشمن باشند.

وی تصریح کرد: همین ها در سال ۸۴ با آوردن دکتر معین به میدان انتخابات بدلیل اینکه می گفتند اصلاح طلبی وی از آیت الله هاشمی بیشتر است باعث شدند احمدی نژاد ۸ سال بر این کشور حاکم شود.

وی تاکید نمود: اولویت برای همه ما در انتخابات آتی باید حمایت از کاندیداهای معتدل و میانه روی اصلاح طلب باشد و اگر درجایی هم کاندیدایی برای ما نماند باید از کاندیدایی معتدل حمایت کنیم وگرنه امثال تندروهای افراطی جبهه پایداری به مجلس می روند.

مهدوی چشمه گچی با اشاره به توزیع ارزاق عمومی و پول توسط برخی کاندیداها در بین مردم گفت: باید خوشحال باشیم که در این زمستان که بیکاری زیاد است این کاندیداها بین مردم گوشت و مرغ و برنج و پول توزیع کنند تا سودی هم به مردم بدبخت برسد چونکه به احتمال قوی صلاحیت این افراد بدلایل فساد اقتصادی رد خواهد شد که حتی شامل برخی نمایندگان فعلی استان هم خواهد شد

در ادامه این نشست اصلاح طلبان بیستون دغدغه های خود در مورد ترکیب هیاتهای اجرایی در برخی شهرستانهای و بخشهای شرقی استان که از حامیان یک کاندیدا می باشند مطرح کردند که دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه به آنان گفت: دغدغه های شما را حتما با معاونت سیاسی استاندار و مدیرکل انتخابات منتقل خواهم کرد .


   |   دیدگاه ها ()

عبدالرضارستمی :فتنه سال 88 اگر در امریکا اتفاق می افتاد آن را ساقط می کرد

نویسنده : رحمت جلیلیان    |   تاریخ : یکشنبه 6 دی 1394 11:46 ب.ظ


معرفی کاندیداهای انتخاباتی عبدالرضا رستمیبنده اصولگرا هستم 9 دی ماه روز دفن فتنه بود


به گزارش آوای زاگرس-درابتدا باید گفت جریان اصولگرایی در مقابل نحله های سیاسی رایج کشور نیست و این غلط است که ما کشور یا فعالان سیاسی را به اصول گرا و اصلاح طلب تقسیم بندی کنیم. رهبر معظم انقلاب اصلاح طلبی را یکی از اصول اصلی اصول گرایی معرفی می نمایند یعنی اصلاح و تصحیح روش ها ایشان می فرمایند: اصلاحات باید ضابطه مند ومبتنی بر ارزشها و معیارها و خط کش های اسلامی ایرانی باشد.  بنده اصول گرای ولایت مداری هستم که به رعایت چهارچوب های عقیدتی واخلاقی ورفتار های سیاسی مقید هستم. اصول گرایی را از یک شعار و گفتمان جناحی و سیاسی فراتر می دانم، که به اصول ومبانی نظام، انقلاب و رهبری امام خمینی (ره)پیوند خورده است. عمل به ارزشهای نظام و انقلاب ،  عدالت خواهی ، ظلم ستیزی،  قانون گرایی، ساده زیستی، مردم گرایی، ایمان، شکوفایی اقتصادی، حفظ استقلال سیاسی، خردگرایی ، خدمت به مردم و افتخار به اسلام با حرف نیست بلکه با عمل و اقدام انقلابی است. که در این راه باید همیشه و در همه جا چه در مصاف با دشمن درونی و بیرونی  بصیرت و چراغ راه ولایت و رهبری را  سرلوحه کارمان قرار دهیم که بتوانیم اصول اصول گرایی و اصلاح  اصلاح طلبی مد نظر مقام عظمای ولایت رهبری را در جامعه جاری و ساری سازیم.
 پیام برای کسانی که تازه وارد عرصه انتخابات شده اند
قانون اساسی معیار ها و شرایط کاندیداتوری را به صراحت و روشنی بیان نموده است و مردم از کسانی که کاندیدای انتخابات شده اند انتظار بیشتری دارند که در اولین گام رعایت قانون و احترام به قوانین انتخاباتی را داشته باشند در گام دوم اینکه کاندیداهای محترم بدانند همگی ما با هم برادر و بدنبال یک هدف واحد هستیم  و اینکه حرمت برادری را با رعایت اخلاق انتخاباتی نگه داریم ودر ابتدا خودم را به رعایت این اصل تذکر می دهم چرا که خطرناک ترین رویداد انسانی انحطاط اخلاقی و شکسته شدن مرزهای اخلاقی است که توجه به این امر در امور سیاسی از جایگاه خطیری برخوردار است. و اینکه کاندیداهای محترم با ارائه برنامه و عملکرد خود به مردم ، قضاوت نهایی را به مردم فهیم و بابصیرت حوزه انتخابیه بسپارند که خود بهترین قضاوت کنندگان برای انتخاب اصلح هستند.
شعار انتخاباتی این دوره؟
تلاش عملی و انقلابی برای حل مشکلات جوانان
 
 
هدف و انگیزه از شرکت  در انتخابات
در وهله اول حضورم در عرصه انتخابات را به عنوان یک تکلیف برای خدمت گذاری بیشتر به نظام و مردم حوزه انتخابیه می دانم. و اینکه معتقد بودم شهرستان اسلام آباد غرب و دالاهو با داشتن پتانسیل وظرفیت های های عظیم مادی ومعنوی و داشنتن جوانان و نخبگان علمی و فکری تحصیل کرده، شهرستانی محروم نیست بلکه در ادوار مختلف مظلوم واقع شده است و صدای مردمان این دیار به مجلس برای پیگیری مطالباتشان نرسیده است. امیدوارم که بتوانم با خدمت به جامعه و پیگیری حقوق مردم و همچنین بهبود وضع موجود حوزه انخابیه گام های موثری در خدمت گذاری به مردم شهرم بردارم.
وقایع سال88 و فتنه گران و 9دی
با فرا رسیدن 9دی ماه 1394 دقیقا 6سال از مهر ابطال مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران بر فتنه سال 88 می گذرد. در سال88 جزء فتنه گران و حرمت شکنان روز تاسوعا و عاشورای حسینی همه پشت سرمقام معظم رهبری قرار گرفتندو بر این اعتقاد هستم اگر فتنه ای که در سال88 در ایران اتفاق افتاد در آمریکا شکل می گرفت ، آمریکا را ساقط می کرد. اما پیوند عمیق مردم و رهبری باعث شد تا کشور از این بحران نیز خارج شود و حتی برخی از خواص هم باور نمی کردند که چنین پیوندی وجود داشته باشد. در واقع حماسه 9دی ثابت کرد ولایت فقیه رکن رکین و عمود خیمه انقلاب بوده و خواهد بود ، در واقع  این حماسه اوج بصیرت و زنگ بیدار باش خواص بی بصیرت  و تجلی ولایت مداری ملت ایران بود که بار دیگر با حضور گسترده خود فتنه و نقشه دشمنان نظام را نقش بر آب کنند.9دی ماه روز دفن فتنه بود و این پیام را برای ملت ایران داشت که انقلاب اسلامی ایران همیشه انقلابی عاشورایی خواهد ماند و اگر در هر لحظه این ملت بدانند نظلام و انقلاب در خطر هستندبا همان شور حسینی به میدان آمده و توطئه دشمن و فتنه فتنه گران را به خودشان بر می گردانند

   |   دیدگاه ها ()

جستجو

تازه ترین مطالب

لینک های روزانه

تبلیغات

محل درج تبلیغ

زیرلیک ها

آمار وبلاگ

ابزارک ها

گالری تصاویر

عنوان این بخش

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic